U bent hier: Home / Agenda

Agenda

 

SCVK agenda

Onderstaand overzicht bevat alle evenementen waarbij de Stichting Combinatie Van Korpsen betrokken is.
Ook specifiek korpsgerelateerde optredens, zoals try outs en concerten, kunnen hier worden vermeld.
Staat uw evenement er niet bij? Neem dan contact op met ons zakelijk secretariaat en regel uw evenement en PR in de toekomst via de SCVK

 

EVENEMENTEN AGENDA

27-04-2017
Bandshow Dordrecht
Excelsior Delft, Bazuin, Euroband, Jong K&G, Jubal, Jong Jubal
13:15 uur

27-04-2017
Bandshow Veenendaal
K&G, Advendo, Scheepjeswol Harmonie, Juliana, Bernhard
14:15 uur

27-04-2017
Bandshow Nunspeet
Rijnmondband (2x), ATM, EVC
14:30 uur

27-04-2017
Taptoe Huizen
Rijnmondband (2x), Amantius, Bernhard, MCC
20:00 uur

27-04-2017
Optocht Lekkerkerk
Duindorp
20:30 uur

27-04-2017
Lampionnenoptocht Breukelen
de Vriendschap
21:00 uur

05-05-2017
Taptoe Vlaardingen
METRO, Excelsior Delft, Thalita
20:00 uur

25-05-2017
WMC/SCVK Promotietour (Aken)
Advendo
13:00 uur

27-05-2017
Visserijdagen Urk
Vollenhoofsch Fanfare, Utrechts Feestorkest "De Roodneuzen"
12:30 uur

27-05-2017
WMC/SCVK Promotietour (Maastricht)
DVS
14:30 uur

28-05-2017
Bandshow Empel
Exempel, Jong Exempel, Rijnmondband, Amigo, Amantius
14:30 uur

02-06-2017
Taptoe Woerden
Amigo, Irene, VIOS, de Vriendschap
20:15 uur

03-06-2017
Taptoe Roermond
Excelsior Renkum, Irene, Sint Sebastianus
20:00 uur

05-06-2017
Pinksterfeesten Delfzijl
KTK, Jong KTK
vanaf 10:00 uur

16-06-2017
A4D Velserbroek
Showband Hoorn
19:30 uur

17-06-2017
Taptoe Borculo
VLS, Jong VLS, Oranje, Brandweerharmonie, Apollo (FKNR)
14:30 uur

17-06-2017
Vlaggetjesdag Scheveningen
Adest Musica, METRO, Duindorp
14:30 uur

17-06-2017
Taptoe Hazerswoude
Juliana, Bernhard, Amigo, VIOS, TTH
20:00 uur

17-06-2017
Taptoe Putten
ATM, Jong VLS, Cornu Copiae(2x), Excelsior Putten
20:00 uur

24-06-2017
Bandshow Mijdrecht
VIOS, Excelsior Delft, ViJos
14:00 uur

24-06-2017
Taptoe Hoogvliet
DVS, Jong DVS, Juliana, Bernhard, DPAD, Pegasus
20:00 uur

08-07-2017
Opening WMC
(via SCVK, Advendo)
20:00 uur

15-07-2017
Lustrumoptocht Amsterdam Studenten Corps
IJmuider Harmonie
09:45 uur

06-08-2017
Wijkfeest Rupelmonde (B)
Kamper Jachthoorn Korps, DOKA
15:00 uur / 16:30 uur

12-08-2017
Corso Rijnsburg
Sternse Slotlanders, VIOS, Deltaband, Jong Flora band, Damiate Band, Con Spirito, Duindorp
13:00 uur

12-08-2017
Taptoe Rijnsburg
Sternse Slotlanders, VIOS, Deltaband, Jong Flora band
20:30 uur

18-08-2017
Corso Sint Jansklooster
Rodemis, Tamarco
14:00 uur / 20:30 uur

19-08-2017
Optocht Varseveld
VLS, Con Spirito
10:00 uur

25-08-2017
Taptoe Ede
Irene, Jong Irene, DVS, Excelsior Renkum, St. Sebastianus, Rijnmondband
20:00 uur

26-08-2017
Corso Vollenhove
AMDG, Jong AMDG, KTK, Jong KTK, Bernhard, Jong Irene, Irene, Floraband, DrumSpirit, Beatrix
10:00 uur / 14:00 uur / 20:30 uur

26-08-2017
Taptoe Vollenhove
KTK, Floraband, DrumSpirit, Beatrix
16:45 uur

27-08-2017
Bandshow Hermalle (B)
Excelsior Renkum, O&V
14:00 uur

02-09-2017
Taptoe Amersfoort
VLS, Jong VLS, Deltaband, Juliana, Bernhard (FKNR)
20:00 uur

09-09-2017
Glasstad Taptoe Leerdam
DVS, Jong DVS, De Bazuin
20:00 uur

09-09-2017
Taptoe Brussel (B)
Irene, Floraband
20:00 uur

10-09-2017
Taptoe Bemmel
Mercurius, Beatrix, Jong Beatrix, ESKA, Caledonian Pipe Band
15:00 uur

15-09-2017
Taptoe Alblasserdam
Jeroen Bosch, KDO (2x), Crenscendo
20:00 uur

16-09-2017
Taptoe Hardenberg
K&G (2x), Exempel, Takostu, Mercurius, Jubal Vechtdal.
20:00 uur

16-09-2017
Taptoe Purmerend
DVS (2x), Jong DVS, Showband Urk, Fanfarekorps der Genie
20:00 uur

16-09-2017
Taptoe Oosterbeek
Rijnmondband, Laurentius, Jubal Zwolle, OBK (KTK, Jong KTK)
20:00 uur

23-09-2017
Straatparade Lisse
Adest Musica, Oranje, Da Capo, Forum Hadriani
14.30 uur

23-09-2017
Taptoe Lisse
Adest Musica, Oranje, Da Capo, Forum Hadriani
20.00 uur
 

2018

26-05-2018
Showkorpsendag 2018 - 50 jaar SCVK
Korpsen volgen later
00.00 uur tijden nog niet bekend

 

 

Volg ons
 

 

 

 

 


Partners

 

 

 

 

 

 

 

 

Sponsoren